Únor 2015

Víte...

21. února 2015 v 14:45 | Sentencia |  Deníček
... je toho tolik, co bych vám chtěla napsat, s čím bych se chtěla podělit. Ale blog byl posledních pár měsíců na jednom z posledních míst věcí, na které jsem myslela. Kolotoč v práci, kolotoč doma, kolotoč v hlavě. A já potřebovala trochu klidu, tak jsem si ho vytvořila alespoň tady. Na jediném místě, které je plně a jen pod mou kontrolou (ha, teď zním jako Christian Grey, co?). Ano, i já podlehla konečně zvědavosti a přečetla ty kontroverzní tři šedivé knihy, které teď hýbou světem, nově i ve filmové podobě. Ale o tom až jindy samostatný článek.

A co že je u mě tedy nového? Užívám si... užívám si života, toho, co mi nabízí, užívám si lásku, kterou dostávám ( i když v trochu zvláštní podobě rozdvojek, igelitek z Planeo Elektro, opravené televize a dotykových světel na schody :D). Zkrátka se snažím žít a nebrat některé věci tak smrtelně vážně, jako jsem to dělala doposud. Pořád mám splíny, nekontrolovatelné přepady smutku a melancholie, ale už se s nimi umím líp vypořádat. A krom těch špatných nálad mě občas přepadají i nečekané chvíle štěstí. To když si uvědomím, co všechno vlastně mám a kolik skvělých lidí je kolem mě.

Dnes mě čeká čtvrtý ples, v dubnu si zatrsám na koncertě Chinasek, na podzim možná i na Kryštofech, mám za sebou úžasného Silvestra, prosmáté večery s hrou Párty Alias, vánoční trhy ve Wroclavi, krátký výlet do Prahy, multirodinnou zabijačku... a spoustu dalšího. Neříkám, že je každý den posvícení, to rozhodně ne. V práci mě to rozčiluje víc než obvykle a zcela vážně se rozhlížím po jiném místě. Ale krom toho je to jinak snad vše na dobré cestě. Stručně řečeno - rok 2015 začal mnohem lépe, než rok předchozí a já doufám, že bude ve stejné tónině i pokračovat.

Nechci tohle nazývat nějakým oficiálním návratem, ale ráda bych se teď zase hlásila častěji, tak to snad dodržím a dokopu se.

Vaše užívající si Sentencia