Duben 2016

Manna mýdla

11. dubna 2016 v 18:58 | Sentencia |  Zážitky
Nebojte, nezabloudili jste na žádný módní blog, ani tu ode dneška nebudou přibývat videa s návodem na precizní make-up, ale o tuhle dámskou zkušenost jsem se s vámi zkrátka chtěla podělit. Jednak proto, že jde o věc, ne až tak známou a já bych chtěla, aby o ní bylo víc slyšet a jednak i proto, že bych já sama byla ráda, kdybych takový článek našla, aby mi pomohl v rozhodování, jestli produkt koupit, či ne.

Je to už nějaký ten pátek, co na mě na facebooku vykoukla reklama s touto stránkou: www.mannamydlo.cz. Co se týče péče o pleť a celkově o tyhle holčičí serepetičky, tak si vystačím s málem a základními prostředky. O pleť se starám, to zase jo, ale nepotřebuju k tomu tunu všemožných vodiček, mastiček, krémů, olejů, sér, vod, mlék, masek a kdo ví, čeho ještě. Jeden krém, micelárka a jednou za čas maska nebo peeling - s tím jsem si bohatě vystačila. Takže jsem reklamě nevěnovala až takovou pozornost. Po čase na mě ale vykoukla znovu a tentokrát, asi řízením vyšší moci, jsem se na stránku podívala důkladněji.

Vzpomněla jsem si totiž, že o černém mýdle s aktivním uhlím už jsem četla víckrát. A byly to v 99% případů velmi kladné recenze. Myslím, že moje pleť není nejhorší, ale taky vím, že by to mohlo být lepší. Po zimním odobí se mi tvořily na některých místech nepěkné šupinky, které po nanesení korekteru/make-upu byly ještě výraznější. Zároveň se mi ale v problémových místech tvoří pupínky, takže jsem řešila věčné dilema, jestli obličej dnes více namazat, nebo si dát masku, abych se zbavila pupínků. Ať tak nebo tak, jeden problém zůstal.